Kullanım Şartları, Gizlilik Sözleşmesi, İade Şartları, ve Legal Dökümanlar.

Son Güncellenme 15 August, 2020

-------Kullanım Şartları------------

 

Bu Kullanım Şartları, şahsen veya bir kuruluş ("siz") adına sizinle Megalodon Trading LLC ("Şirket", "biz", "bize" veya "bizim") arasında yapılan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmayı teşkil eder. ‘’https://www.defisignals.io ‘’ web sitesine ve ayrıca bunlarla ilgili, bağlantılı veya başka bir şekilde bağlantılı diğer medya formlarına, medya kanallarına, mobil web sitesine veya mobil uygulamaya (topluca "Site") erişiminiz ve kullanımınızdır. Siteye erişerek bu Kullanım Koşullarının tamamını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. BU KULLANIM ŞARTLARININ TÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, BU DURUMDA SİTEYİ KULLANMANIZ AÇIK ŞEKİLDE YASAKLANIR VE KULLANIMI HEMEN SONLANDIRMALISINIZ.

Sitede zaman zaman yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Kullanım Koşullarında herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değişiklik veya tadilat yapma hakkını saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarının "Son güncelleme" tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız ve bu tür her değişiklikle ilgili özel bildirim alma hakkından feragat edersiniz. Güncellemelerden haberdar olmak için bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu tür revize edilmiş Kullanım Koşullarının yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, revize edilmiş Kullanım Koşullarındaki değişikliklere tabi olacak ve bu değişikliklerden haberdar edilmiş ve kabul etmiş sayılacaksınız.

Sitede verilen bilgiler, bu tür bir dağıtım veya kullanımın yasalara veya düzenlemelere aykırı olacağı veya bizi bu yargı yetkisi veya ülke dahlinde herhangi bir kayıt gerekliliğine tabi tutacak herhangi bir yargı alanındaki veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. Buna göre, Siteye başka yerlerden erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleri ile yaparlar ve yerel yasaların geçerli olması halinde ve ölçüde yerel yasalara uymaktan yalnızca kendileri sorumludur. Site, en az 18 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşın altındaki kişilerin Siteyi kullanmasına veya kayıt olmasına izin verilmez.

 

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

 

Aksi belirtilmedikçe, Site bizim mülkiyetimizdir ve Sitedeki tüm kaynak kodu, veritabanları, işlevsellik, yazılım, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraflar ve grafikler (topluca "İçerik") ve ticari markalar, hizmet burada yer alan markalar ve logolar ("Markalar") telif hakkı ve ticari marka kanunları ve çeşitli diğer fikri mülkiyet hakları ve Amerika Birleşik Devletleri'nin haksız rekabet kanunları, uluslararası telif hakkı kanunları, ve uluslararası sözleşmeler bize aittir veya bize aittir veya bize lisans verilmiştir. İçerik ve İşaretler Sitede "OLDUĞU GİBİ" sadece sizin bilgileriniz ve kişisel kullanımınız için sunulmaktadır. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmedikçe, Sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir İçerik veya İşaret kopyalanamaz, çoğaltılamaz, bir araya getirilemez, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, halka açık olarak gösterilemez, kodlanamaz, çevrilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz veya aksi takdirde, önceden açık yazılı iznimiz olmadan herhangi bir ticari amaç için istismar.

Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, Siteye erişim ve kullanım için sınırlı bir lisans verilir ve İçeriğin yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla uygun şekilde erişim sağladığınız herhangi bir kısmının bir kopyasını indirebilir veya yazdırabilirsiniz. kullanın. Site, İçerik ve Markalarda size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

 

KULLANICI BEYANLARI

 

Siteyi kullanarak, şunları beyan ve taahhüt etmektesiniz: (1) gönderdiğiniz tüm kayıt bilgileri gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz olacaktır; (2) bu tür bilgilerin doğruluğunu koruyacak ve gerektiğinde bu tür kayıt bilgilerini derhal güncelleyeceksiniz; (3) yasal kapasiteye sahipsiniz ve bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul ediyorsunuz; (4) ikamet ettiğiniz yargı alanında reşit değilsiniz; (5) Siteye otomatik veya insan dışı yollarla, bot, komut dosyası veya başka yollarla erişmeyeceksiniz; (6) Siteyi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacaksınız; ve (7) Siteyi kullanımınız herhangi bir geçerli yasa veya yönetmeliği ihlal etmeyecektir.

Doğru olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya sonlandırma ve Sitenin (veya herhangi bir kısmının) mevcut veya gelecekteki tüm kullanımlarını reddetme hakkına sahibiz.

KULLANICI KAYDI

 

Siteye kayıt olmanız gerekebilir. Şifrenizi gizli tutmayı kabul edersiniz ve hesabınızın ve şifrenizin her türlü kullanımından sorumlu olursunuz. Kendi takdirimize bağlı olarak, bu tür bir kullanıcı adının uygunsuz, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu belirlersek, seçtiğiniz bir kullanıcı adını kaldırma, geri alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

YASAKLI FAALİYETLER

 

Siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaçla Siteye erişemez veya kullanamazsınız. Site, tarafımızdan özel olarak onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanılamaz.

Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul edersiniz:

 

1. Bizden yazılı izin alınmaksızın doğrudan veya dolaylı olarak bir koleksiyon, derleme, veritabanı veya dizin oluşturmak veya derlemek için Siteden veri veya diğer içeriği sistematik olarak almak.

2. Özellikle kullanıcı şifreleri gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmek için bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, dolandırmak veya yanlış yönlendirmek.

3. Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan ya da Sitenin ve / veya içerdiği İçeriğin kullanımına sınırlama getiren özellikler dahil olmak üzere, Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatma, devre dışı bırakma veya başka bir şekilde müdahale etme.

4. Bizi ve / veya Siteyi karalama, lekeleme veya bizim görüşümüze göre başka bir şekilde zarar verme.

5. Başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için Siteden elde edilen her türlü bilgiyi kullanmak.

6. Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanmak veya kötüye kullanım veya suistimal hakkında yanlış raporlar göndermek.

7. Siteyi geçerli yasa veya yönetmeliklere aykırı bir şekilde kullanmak.

8. Siteyi mal ve hizmetlerin reklamını yapmak veya satmayı teklif etmek için kullanın.

9. Siteye izinsiz çerçeveleme veya bağlantı verme girişiminde bulunmak.

10. Virüsleri, Truva atlarını veya herhangi bir tarafın kesintisiz kullanımına ve bunlardan yararlanmasına engel olan aşırı büyük harf kullanımı ve spam (sürekli tekrarlanan metin gönderme) dahil olmak üzere diğer materyalleri yükleyin veya iletin veya iletin (veya yüklemeye veya iletmeye çalışın). Site veya Sitenin kullanımı, özellikleri, işlevleri, çalışması veya bakımını değiştirir, bozar, bozar, değiştirir veya bunlara müdahale eder.

11. Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi, sistemin herhangi bir otomatik kullanımında yer alın.

12. Herhangi bir İçerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silin.

13. Başka bir kullanıcıyı veya kişiyi taklit etmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışın.

14. Profilinizi satın veya başka şekilde aktarın.

15. Açık grafik değişim formatları ("gifler"), 1 × 1 piksel, web hataları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere pasif veya aktif bilgi toplama veya aktarım mekanizması olarak hareket eden herhangi bir materyali yükleyin veya iletin (veya yüklemeyi veya iletmeyi deneyin) , çerezler veya diğer benzer cihazlar (bazen "casus yazılım" veya "pasif toplama mekanizmaları" veya "pcms" olarak adlandırılır).

16. Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, kesintiye uğratmak veya aşırı yük oluşturmak.

17. Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla görevli çalışanlarımızdan veya temsilcilerimizden herhangi birini taciz etmek, rahatsız etmek, sindirmek veya tehdit etmek.

18. Siteye veya Sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış Sitenin herhangi bir önlemini atlamaya çalışmak.

19. Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalayın veya uyarlayın.

20. Siteyi oluşturan veya herhangi bir şekilde Site'nin bir parçasını oluşturan herhangi bir yazılımın şifresini çözme, kaynak koda dönüştürme, parçalarına ayırma veya tersine mühendislik.

21. Standart arama motoru veya İnternet tarayıcısı kullanımının sonucu olabileceği durumlar dışında, Siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile aracı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanma, başlatma, geliştirme veya dağıtma veya herhangi bir yetkisiz komut dosyası veya diğer yazılımı kullanma veya başlatma.

22. Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma temsilcisi veya satın alma temsilcisi kullanın.

23. Kullanıcıların kullanıcı adlarını ve / veya e-posta adreslerini elektronik veya diğer yollarla, istenmeyen e-posta göndermek veya otomatik yollarla veya sahte iddialarla kullanıcı hesapları oluşturmak dahil olmak üzere, Siteyi izinsiz olarak kullanmak.

24. Siteyi bizimle rekabet etme çabasının bir parçası olarak veya Siteyi ve / veya İçeriği herhangi bir gelir getirici çaba veya ticari işletme için kullanma.

KULLANICI TARAFINDAN OLUŞTURULAN KATKILAR

 

Site sizi sohbet etmeye, bloglara, mesaj panolarına, çevrimiçi forumlara ve diğer işlevlere katılmaya davet edebilir ve size oluşturma, gönderme, yayınlama, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma, veya metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgiler veya diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya Sitede içerik ve materyal yayınlamak (toplu olarak "Katkılar"). Katkılar, Sitenin diğer kullanıcıları tarafından ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz herhangi bir Katkı, gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak değerlendirilebilir. Herhangi bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuzda, bu vesile ile şunları beyan ve garanti edersiniz:

1. Katkılarınızın oluşturulması, dağıtımı, iletimi, halka açık teşhiri veya performansı ve Katkılarınıza erişilmesi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve ihlal etmeyecektir. veya herhangi bir üçüncü tarafın manevi hakları.

2. Katkılarınızı Site tarafından öngörülen herhangi bir şekilde kullanmak üzere bizi, Siteyi ve Sitenin diğer kullanıcılarını kullanmak ve yetkilendirmek için gerekli lisansların, hakların, onayların, izinlerin ve izinlerin yaratıcısı ve sahibisiniz veya bunlara sahipsiniz. ve bu Kullanım Koşulları.

3. Katkılarınızın herhangi bir şekilde dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için bu tür tanımlanabilir her bir kişinin adını veya benzerliğini kullanmak için Katkılarınızdaki her bir tanımlanabilir bireysel kişinin yazılı izni, izni ve / veya iznine sahipsiniz. Site ve bu Kullanım Koşulları tarafından.

4. Katkılarınız yanlış, yanlış veya yanıltıcı değildir.

5. Katkılarınız, talep edilmemiş veya yetkisiz reklam, promosyon materyalleri, piramit şemaları, zincir mektuplar, istenmeyen postalar, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.

6. Katkılarınız müstehcen, ahlaka aykırı, şehvetli, pis, şiddet içeren, taciz edici, karalayıcı, iftira niteliğinde veya başka bir şekilde sakıncalı değildir (bizim tarafımızdan belirlendiği üzere).

7. Katkılarınız hiç kimseyle alay etmez, alay etmez, aşağılamaz, korkutmaz veya taciz etmez.

8. Katkılarınız, herhangi bir hükümetin şiddetli bir şekilde devrilmesini savunmaz veya bir başkasına fiziksel zarar vermeyi teşvik etmez veya tehdit etmez.

9. Katkılarınız geçerli herhangi bir yasayı, yönetmeliği veya kuralı ihlal etmez.

10. Katkılarınız, herhangi bir üçüncü şahsın mahremiyet veya tanıtım haklarını ihlal etmez.

11. Katkılarınız, 18 yaşın altındaki herhangi birinden kişisel bilgi isteyen veya 18 yaşın altındaki kişileri cinsel veya şiddet içeren bir şekilde istismar eden herhangi bir materyal içermemektedir.

12. Katkılarınız, çocuk pornografisine ilişkin yürürlükteki herhangi bir yasayı ihlal etmemektedir veya küçüklerin sağlığını veya refahını korumayı amaçlamaz;

13. Katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engelle bağlantılı herhangi bir saldırgan yorum içermez.

14. Katkılarınız, bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü veya geçerli herhangi bir yasayı veya yönetmeliği başka şekilde ihlal etmez veya bunlara bağlantı vermez.

 

Yukarıdakilere aykırı olarak Sitenin herhangi bir şekilde kullanılması, bu Kullanım Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra, Siteyi kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.


 

KATKI LİSANSI

 

Katkılarınızı Sitenin herhangi bir bölümünde yayınlayarak, bize sınırsız, sınırsız, geri alınamaz, kalıcı, münhasır olmayan, devredilebilir, telifsiz, tamamen verme hakkına sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz. - barındırma, kullanma, kopyalama, çoğaltma, ifşa etme, satma, yeniden satma, yayınlama, yayınlama, yeniden düzenleme, arşivleme, saklama, önbellekleme, herkese açık olarak sergileme, yeniden biçimlendirme, tercüme etme, iletme, alıntı (içinde tamamen veya kısmen) ve bu tür Katkıları (bunlarla sınırlı olmamak üzere, görüntünüz ve sesiniz dahil olmak üzere) herhangi bir amaç için, ticari, reklam veya başka bir amaçla dağıtmak ve bu tür Katkıların türev çalışmalarını hazırlamak veya bunlara dahil etmek, ve hibe ve yukarıdakilerin alt lisanslarını yetkilendirmek. Kullanım ve dağıtım, herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla gerçekleşebilir.

Bu lisans, şu anda bilinen veya daha sonra geliştirilen herhangi bir biçim, ortam veya teknoloji için geçerli olacaktır ve adınızı, şirket adınızı ve franchise adınızı, uygun olduğu şekilde ve ticari markalar, hizmet markaları, ticari adlar, logolar, ve sağladığınız kişisel ve ticari resimler. Katkılarınızdaki tüm manevi haklardan feragat ediyorsunuz ve Katkılarınızda başka türlü manevi hakların ileri sürülmediğini garanti ediyorsunuz.

Katkılarınız üzerinde herhangi bir mülkiyet iddia etmiyoruz. Katkılarınızın tümünün ve tüm fikri mülkiyet haklarının veya Katkılarınızla ilişkili diğer mülkiyet haklarının tam mülkiyetine sahip olursunuz. Sizin tarafınızdan Sitenin herhangi bir alanında sağlanan Katkılarınızdaki herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değiliz. Siteye yaptığınız Katkılardan yalnızca siz sorumlusunuz ve bizi her türlü sorumluluktan muaf tutacağınızı ve Katkılarınızla ilgili olarak bize karşı herhangi bir yasal işlemden kaçınacağınızı açıkça kabul ediyorsunuz.

Tamamen ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, (1) Katkıları düzenleme, düzeltme veya başka bir şekilde değiştirme hakkına sahibiz; (2) Katkıları Sitede daha uygun yerlere yerleştirmek için yeniden kategorize etmek; ve (3) herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin herhangi bir Katkıda ön inceleme yapmak veya silmek. Katkılarınızı izleme yükümlülüğümüz yok.

SUNUMLAR

 

Tarafınızca tarafımıza sağlanan Site ile ilgili her türlü soru, yorum, öneri, fikir, geri bildirim veya diğer bilgilerin ("Gönderimler") gizli olmadığını ve tek mülkiyetimiz olacağını kabul etmektesiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere münhasır haklara sahibiz ve bu Gönderilerin ticari veya başka herhangi bir yasal amaç için size bildirilmeksizin veya tazminatsız olarak sınırsız kullanımı ve yayılması hakkına sahip olacağız. Bu tür Gönderimlerle ilgili tüm ahlaki haklardan işbu belge ile feragat edersiniz ve bu tür Gönderimlerin sizinle orijinal olduğunu veya bu tür Sunumları sunma hakkına sahip olduğunuzu burada garanti edersiniz. Gönderilerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiili ihlali veya kötüye kullanılması için bize karşı herhangi bir başvuru yapılmayacağını kabul edersiniz.

REKLAM VERENLER

 

Reklam verenlerin reklamlarını ve diğer bilgileri Sitenin kenar çubuğu reklamları veya afiş reklamları gibi belirli alanlarında göstermelerine izin veriyoruz. Bir reklamverenseniz, Siteye yerleştirdiğiniz tüm reklamların ve Sitede sağlanan tüm hizmetlerin veya bu reklamlar aracılığıyla satılan ürünlerin tüm sorumluluğunu alacaksınız. Ayrıca, bir reklamcı olarak, fikri mülkiyet hakları, tanıtım hakları ve sözleşme hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteye reklam yerleştirmek için tüm haklara ve yetkiye sahip olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz. Bir reklamveren olarak, bu tür reklamların aşağıda açıklanan Dijital Binyıl Telif Hakkı ("DMCA") Bildirimi ve Politikası hükümlerine tabi olduğunu ve DMCA'nın yayından kaldırılmasıyla ilgili sorunlar için hiçbir geri ödeme veya başka bir tazminat olmayacağını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Biz sadece bu tür reklamları yerleştirmek için alan sağlıyoruz ve reklam verenlerle başka bir ilişkimiz yok.

SİTE YÖNETİMİ

 

Hakkımızı saklı tutuyoruz, ancak yükümlülüğümüz değil: (1) Siteyi bu Kullanım Koşullarının ihlali açısından izleme; (2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu Kullanım Koşullarını ihlal eden kişilere karşı, bu tür bir kullanıcıyı kanun uygulayıcı makamlara bildirmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun yasal işlem yapmak; (3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, Katkılarınızdan herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, erişimini kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlandırmak veya devre dışı bırakmak (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde); (4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, Siteden çıkarmak veya boyutu aşırı olan veya sistemlerimiz için herhangi bir şekilde külfetli olan tüm dosya ve içeriği devre dışı bırakmak; ve (5) Siteyi, haklarımızı ve mülkiyetimizi korumak ve Sitenin düzgün işleyişini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir şekilde başka şekilde yönetmek.

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Veri gizliliği ve güvenliğine önem veriyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin: https://www.defisignals.io/privacypolicy. Siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına dahil edilmiş olan Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen Sitenin Amerika Birleşik Devletleri'nde barındırıldığını unutmayın.

Siteye, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki geçerli yasalardan farklı olan kişisel veri toplama, kullanma veya ifşayı düzenleyen yasalar veya diğer gereksinimlerle dünyanın başka herhangi bir bölgesinden erişirseniz, Siteyi kullanmaya devam ederek verilerinizi aktarmış olursunuz. Amerika Birleşik Devletleri'ne ve verilerinizin Amerika Birleşik Devletleri'ne aktarılmasını ve burada işlenmesini kabul edersiniz.

DİJİTAL MİLENYUM TELİF HAKKI YASASI (DMCA) BİLDİRİMİ VE POLİTİKASI

 

Bildirimler

 

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyarız. Sitede veya Site aracılığıyla bulunan herhangi bir materyalin sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğine inanıyorsanız, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak derhal Atanmış Telif Hakkı Temsilcimize haber verin (bir "Bildirim"). Bildiriminizin bir kopyası, Bildirimde belirtilen materyali yayınlayan veya saklayan kişiye gönderilecektir. Bir Bildirimde önemli yanlış beyanlarda bulunursanız, federal yasalar uyarınca zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Sitede bulunan veya Site tarafından bağlanılan materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, önce bir avukata başvurmayı düşünmelisiniz.

Tüm Bildirimler, DMCA 17 U.S.C. gereksinimlerini karşılamalıdır. § 512 (c) (3) ve aşağıdaki bilgileri içerir: (1) İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası; (2) İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın tanımlanması veya Sitedeki birden fazla telif hakkı alınmış çalışma Bildirim kapsamındaysa, Sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi; (3) ihlalde bulunduğu veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımlanması ve materyali bulmamıza izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi; (4) adres, telefon numarası ve varsa şikayette bulunan tarafla iletişime geçilebilecek bir e-posta adresi gibi şikayetçi tarafla iletişim kurmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi; (5) şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan; ve (6) bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezası altında, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

 

Kendi telif hakkıyla korunan materyalinizin bir hata veya yanlış tanımlama sonucu siteden kaldırıldığını düşünüyorsanız, aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak [bize/atanan Telif Hakkı Temsilcimize] yazılı bir karşı bildirim gönderebilirsiniz (“karşı bildirim”). DMCA kapsamında etkili bir karşı bildirim olması için, karşı Bildiriminiz esas olarak aşağıdakileri içermelidir: (1) kaldırılan veya devre dışı bırakılan malzemenin tanımlanması ve malzemenin kaldırılmadan veya devre dışı bırakılmadan önce göründüğü yer; (2) bir ifade olan adresinizin bulunduğu Federal Bölge Mahkemesinin yargılama yetkisini kabul edersiniz, ya da adresinizi Amerika Birleşik Devletleri dışında ise, bulunduğu herhangi bir yargı bölgesinde; (3) bir deyim, Bildirim veya parti temsilcisi tarafından doldurulmuş partiden işlemi kabul edecektir; (4) isim, adres ve telefon numarası; (5) söz konusu materyalin kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak materyalin bir hata veya yanlış tanımlanması sonucu kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair yalancı şahitlik cezası altında bir beyan; ve (6) fiziksel veya elektronik imzanız.

 

Yukarıda açıklanan gereklilikleri karşılayan geçerli, yazılı bir karşı bildirim gönderirseniz, söz konusu materyalle ilgili ihlal faaliyetinde bulunmanızı engellemek için bir mahkeme davası açtığını bildiren bildirimi dosyalayan taraftan ilk önce bildirim almadıkça, kaldırılan veya devre dışı bırakılan materyalinizi geri yükleyeceğiz. Devre dışı bırakılan veya kaldırılan içeriğin yanlışlıkla veya yanlış bir şekilde kaldırıldığını maddi olarak yanlış beyan ederseniz, masraflar ve avukat ücretleri de dahil olmak üzere zararlardan sorumlu olabilirsiniz. Sahte Karşı Bildirim dosyalama yalancı şahitlik teşkil etmektedir.

 

Belirlenmiş Telif Hakkı Aracısı

Bugra Sukas

Attn: Telif Hakkı Aracısı

6101 Imperata St ne Albuquerque NM 87111

Albuquerque, NM 87111

Birleşik Devletler

bugrasukas@gmail.com


 

SON KULLANMA TARİHİ VE FESİH

 

Bu Kullanım Koşulları, siteyi kullandığınız süre boyunca tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU KULLANIM KOŞULLARINI HERHANGİ BİR DİĞER HÜKÜM, SINIRLAMA OLMADAN, BİLDİRİMDE BULUNMADAN VE SORUMLU OLMADAN, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, HAKKIMIZI SAKLI TUTUYORUZ VE, HERHANGİ BİR NEDENLE HİÇBİR NEDEN, HERHANGİ BİR TEMSİL İHLAL KULLANIM KOŞULLARINI HERHANGİ BİR YASA YA DA YÖNETMELİKLER VEYA BULUNAN, GARANTİ VEYA MUTABAKAT İÇİN HİÇBİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN DAHİL OLMAK ÜZERE VEYA BELİRLİ IP ADRESLERİ ENGELLEME DAHİL OLMAK ÜZERE) WEB SİTESİ, HERHANGİ BİR KİŞİ İÇİN KULLANIMI VE ERİŞİMİ ENGELLE. SİTEYİ KULLANIMINIZI VEYA KATILIMINIZI SONA ERDİREBİLİR VEYA HESABINIZI VE HERHANGİ BİR ZAMANDA, UYARMADAN, KENDİ TAKDİRİMİZE BAĞLI OLARAK YAYINLADIĞINIZ HERHANGİ BİR İÇERİĞİ VEYA BİLGİYİ SİLEBİLİRİZ.

 

Hesabınızı herhangi bir nedenle sona erdirir veya askıya alırsak, üçüncü taraf adına hareket etseniz bile, adınız, sahte veya ödünç alınan bir ad veya herhangi bir üçüncü tarafın adı altında yeni bir hesap kaydetmeniz ve oluşturmanız yasaktır. Hesabınızı sona erdirmenin veya askıya almanın yanı sıra, medeni, cezai ve ihtiyati tedbirler de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlem yapma hakkımızı saklı tutarız.


 

DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

 

Herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle, kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber vermeksizin, sitenin içeriğini değiştirme, değiştirme veya kaldırma hakkımızı saklı tutarız. Ancak, Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya durdurma hakkımızı saklı tutarız. Sitenin herhangi bir değişikliği, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sonlandırılması için size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.  

 

Sitenin her zaman mevcut olacağını garanti edemeyiz. Donanım, yazılım veya diğer sorunlarla karşılaşabilir veya siteyle ilgili bakım yapmamız gerekebilir, bu da kesintilere, gecikmelere veya hatalara neden olabilir. Siteyi herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle size bildirimde bulunmaksızın değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, durdurma veya başka bir şekilde değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Sitenin herhangi bir kesinti veya kesintisi sırasında siteye erişememenizden veya kullanamamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz. Bu Kullanım koşullarındaki hiçbir şey, siteyi sürdürmemizi ve desteklememizi veya bunlarla bağlantılı olarak herhangi bir düzeltme, güncelleme veya sürüm sağlamamızı zorunlu kılmayacak şekilde yorumlanmayacaktır.

 

İDARE HUKUKU

 

Bu Kullanım Koşulları ve siteyi kullanımınız, hukuk ilkeleri çatışmasına bakılmaksızın, New Mexico Eyaleti içinde yapılan ve tamamen yerine getirilmesi gereken anlaşmalar için geçerli olan New Mexico Eyaleti yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır.
 

UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

 

Gayri Resmi Müzakereler

 

Çözüm hızlandırmak ve herhangi bir anlaşmazlık, maliyet kontrol, ya ya ya (ayrı ayrı “Taraf” ve birlikte “Taraflar”) bize, Taraflar ilk gün tahkim başlamadan önce (açıkça aşağıda bu Anlaşmazlıkların da gayri resmi olarak en az otuz (30) hariç) herhangi bir Anlaşmazlık müzakere girişimi kabul getirdi ve toplu olarak "Tartışmaları (her bir" Uyuşmazlık“”) bu Kullanım Şartları ile ilgili iddia. Bu tür gayri resmi müzakereler, bir Tarafın diğer tarafa yazılı olarak bildirilmesi üzerine başlar.

 

Bağlayıcı Tahkim

 

Taraflar bir anlaşmazlığı gayri resmi müzakereler yoluyla çözemezlerse, anlaşmazlık (aşağıda açıkça hariç tutulan anlaşmazlıklar hariç) nihai olarak ve yalnızca bağlayıcı tahkim yoluyla çözülecektir. BU HÜKÜM OLMADAN, MAHKEMEDE DAVA AÇMA VE JÜRİ DAVASI AÇMA HAKKINA SAHİP OLACAĞINIZI ANLIYORSUNUZ. Tahkim, Amerikan tahkim Derneği'nin ticari tahkim kuralları ("AAA") ve uygun olduğunda, AAA web sitesinde bulunan tüketici anlaşmazlıkları için AAA'NIN ek prosedürleri ("AAA tüketici kuralları") altında başlatılacak ve yürütülecektir: www.adr.org. tahkim ücretleriniz ve hakem tazminatındaki payınız AAA tüketici kuralları tarafından yönetilecek ve uygun olduğunda AAA tüketici kuralları ile sınırlandırılacaktır. Bu tür masraflar hakem tarafından aşırı olarak belirlenirse, tüm tahkim ücretlerini ve masraflarını ödeyeceğiz. Tahkim şahsen, belgelerin sunulması yoluyla, telefonla veya çevrimiçi olarak yapılabilir. Hakem yazılı olarak bir karar verecek, ancak her iki taraf tarafından talep edilmediği sürece bir sebep beyanı sunmamalıdır. Hakem yürürlükteki yasalara uymak zorundadır ve hakem bunu yapmazsa herhangi bir karara itiraz edilebilir. Geçerli AAA kuralları veya geçerli yasalar tarafından aksi belirtilmedikçe, tahkim Amerika Birleşik Devletleri, New Mexico'da yapılacaktır. Burada aksi belirtilmedikçe, taraflar tahkime zorlamak, tahkime devam etmek veya hakem tarafından girilen kararla ilgili kararı onaylamak, değiştirmek, boşaltmak veya yargılamak için mahkemede dava açabilirler.      

 

Herhangi bir nedenle, anlaşmazlık tahkim yerine mahkemede devam ederse, anlaşmazlık Amerika Birleşik Devletleri, New Mexico'da bulunan eyalet ve federal mahkemelerde başlatılır veya kovuşturulur ve Taraflar, bu tür eyalet ve federal mahkemelerde yer ve yargı ile ilgili olarak kişisel yargı yetkisinin ve forumun elverişsizliğinin tüm savunmalarını kabul eder ve feragat eder. Birleşmiş Milletler uluslararası mal satışı sözleşmeleri Sözleşmesi'nin ve tek tip bilgisayar Bilgi İşlem Yasası'nın (UCITA) uygulanması bu Kullanım koşullarından hariç tutulmuştur.

 

Hiçbir durumda, herhangi bir Tarafın siteye herhangi bir şekilde ilişkin olarak getirdiği herhangi bir anlaşmazlık, dava sebebinin ortaya çıkmasından bir (1) yıldan fazla bir süre sonra başlatılamaz. Eğer bu hükmü geçersiz veya uygulanamaz bulunursa, o zaman hiçbir Taraf, yasadışı veya uygulanamaz bulunan hüküm, bu kısmı giren herhangi bir Anlaşmazlık arabuluculuk için seçecek, ve bu Uyuşmazlık Mahkemeleri tarafından yargı yukarıda listelenen mahkemeler içinde karara bağlanır ve Taraflar bu mahkeme, kişisel yargı yetkisine itaat etmeyi kabul edersiniz.

 

Kısıtlama

 

Her hakem ayrı ayrı Taraflar arasında Anlaşmazlık sınırlıdır Taraflar kabul ederler. Bir sınıf eylem bazında veya sınıf eylem prosedürleri kullanmak için hakemliği olmak üzere her türlü Anlaşmazlık, doğru ya, ve (c) genel veya herhangi bir diğer kişi adına sözde temsilcisi sıfatıyla getirilecek herhangi bir Anlaşmazlık için hiçbir hakkı veya yetkisi yetki yasaların izin verdiği azami ölçüde, (a) tahkim başka bir Adliye ile birleştirilir; (b) dir.

 

Gayri resmi müzakereler ve tahkim istisnaları

 

Aşağıdaki Uyuşmazlıklar resmi olmayan görüşmeler ve bağlayıcı (uygulamak ya da korumak isteyen herhangi bir ihtilaf veya bir Tarafın fikri mülkiyet haklarını; (b) ya da Doğan ile ilgili herhangi bir Anlaşmazlık, hırsızlık, korsanlık, mahremiyet ihlali veya yetkisiz kullanım iddialarıyla; ve (c) herhangi bir dava ihtiyati tedbir geçerliliğine ilişkin tahkim: ilgili yukarıdaki hükümlere tabi olmayan Taraflar kabul ederler. Eğer bu hükmü geçersiz veya uygulanamaz bulunursa, o zaman ne Taraf arasındaki herhangi bir Uyuşmazlık Mahkemeleri tarafından yargı yukarıda listelenen mahkemeler içinde karara yasadışı veya uygulanamaz olduğu ve bu hükmün bu kısmı giren herhangi bir Anlaşmazlık arabuluculuk için seçecek, ve Taraflar bu mahkeme, kişisel yargı yetkisine itaat etmeyi kabul edersiniz.


 

DÜZELTMELER

 

Sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, kullanılabilirlik ve diğer çeşitli bilgiler de dahil olmak üzere yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hata, yanlışlık veya eksiklikleri düzeltme ve sitedeki bilgileri herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya güncelleme hakkımızı saklı tutarız.


 

UYARI

 

SİTE HEM MEVCUT HEM DE MEVCUT OLARAK SAĞLANMAKTADIR. SİTEYİ VE HİZMETLERİMİZİ KULLANIMINIZIN YALNIZCA SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA OLACAĞINI KABUL EDERSİNİZ. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME İLE İLGİLİ ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, SİTE VE KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDERİZ. SİTENİN İÇERİĞİNİN VEYA SİTEYE BAĞLI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA EKSİKSİZLİĞİ HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYANDA BULUNMAYIZ VE (1) İÇERİK VE MATERYALLERİN HATALARI, HATALARI VEYA YANLIŞLIKLARI, (2) SİTEYE ERİŞİMİNİZDEN VE KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR DOĞADAKİ KİŞİSEL YARALANMA VEYA MADDİ HASAR, (3) GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA VE/VEYA BURADA SAKLANAN HERHANGİ BİR VE TÜM KİŞİSEL BİLGİLERE VE/VEYA FİNANSAL BİLGİLERE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIM, (4) SİTEYE VEYA SİTEDEN İLETİMİN KESİLMESİ VEYA DURDURULMASI, (5) HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF TARAFINDAN SİTEYE VEYA SİTE ARACILIĞIYLA İLETİLEBİLECEK HERHANGİ BİR HATA, VİRÜS, TRUVA ATI VEYA BENZERİ VE/VEYA (6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MATERYALDEKİ HERHANGİ BİR HATA VEYA EKSİKLİK VEYA SİTE ARACILIĞIYLA YAYINLANAN, İLETİLEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE SUNULAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA HASAR. GARANTİ, ONAYLAMA, GÜVENCE YA DA DUYURULMUŞ VEYA ÜÇÜNCÜ BİR ŞAHIS TARAFINDAN SİTENİN HERHANGİ BİR AFİŞ VEYA DİĞER REKLAM ÖZELLİKLİ, HERHANGİ BİR KÖPRÜ WEB SİTESİNE VEYA HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA MOBİL UYGULAMASI ÜZERİNDEN SUNULAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN SORUMLULUK KABUL, VE YA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE BİR PARTİ ÜRÜN VEYA HİZMET HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF SAĞLAYICILAR ARASINDA HERHANGİ BİR HAREKET İZLEME SORUMLU OLMAYACAĞIZ ETMİYORUZ. HERHANGİ BİR ORTAMDA VEYA HERHANGİ BİR ORTAMDA BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SATIN ALIRKEN OLDUĞU GİBİ, EN İYİ KARARINIZI KULLANMALI VE UYGUN OLDUĞUNDA DİKKATLİ OLMALISINIZ.

 

SORUMLULUK SINIRLAMALARI

 

HİÇBİR DURUMDA, BİZ VEYA YÖNETİCİLERİMİZ, ÇALIŞANLARIMIZ VEYA ACENTELERİMİZ, BU TÜR HASARLARIN OLASILIĞI KONUSUNDA UYARILMIŞ OLSAK BİLE, KAR KAYBI, GELİR KAYBI, VERİ KAYBI VEYA SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN DİĞER ZARARLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE, DOĞRUDAN, DOLAYLI, SONUÇSAL, ÖRNEK TEŞKİL EDEN, TESADÜFİ, ÖZEL VEYA CEZAİ ZARARLARDAN SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR. BURADA YER ALAN HERHANGİ BİR ŞEYE RAĞMEN, HERHANGİ BİR NEDENLE VE EYLEMİN ŞEKLİ NE OLURSA OLSUN, SİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ HER ZAMAN $1,000.00 USD İLE SINIRLI OLACAKTIR. BAZI ABD EYALET YASALARI VE ULUSLARARASI YASALAR, ZIMNİ GARANTİLER ÜZERİNDEKİ KISITLAMALARA VEYA BELİRLİ HASARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ. BU YASALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİYSE, YUKARIDAKİ FERAGATNAMELERİN VEYA KISITLAMALARIN BİR KISMI VEYA TAMAMI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR VE EK HAKLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.


 

TAZMİNAT

 

Savunmak, tazmin katılıyorum, ve bize zararsız tutun, yan kuruluşlarımıza, bağlı ve ilgili memurlar hepimizin, temsilcileri, ortakları ve çalışanları da dahil olmak üzere, karşı herhangi bir kayıp, zarar, Sorumluluk, iddia veya talep, makul avukatlık ücretleri ve masrafları da dahil olmak üzere, veya: doğan (katkılarınız 1), Site (2) kullanın; Bu Kullanım (3) ihlali; (4) nedeniyle herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılmış ve beyan ve garantilerin ihlali işbu Kullanım Şartları ve altında yer alan ; Kimi Site üzerinden bağlı olan bir başka Site kullanıcısına karşı üçüncü kişilerin hakları (5) ihlali, dahil olmak üzere ancak fikri mülkiyet hakları ile sınırlı değil; veya (6) herhangi bir aleni zararlı hareket. Yukarıdakilere bakılmaksızın, bize tazminat ödemeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkımızı saklı tutarız ve bu tür iddiaların savunmasıyla kendi pahasına işbirliği yapmayı kabul edersiniz. Herhangi bir farkında olma üzerine bu tazminat, tabi ki böyle bir iddia, eylem, ya da devam etmeden bildirmek için makul çabayı göstereceğiz.


 

KULLANICI VERİLERİ

 

Sitenin performansını yönetmek amacıyla siteye ilettiğiniz belirli verilerin yanı sıra siteyi kullanımınızla ilgili verileri de saklayacağız. Verileri düzenli olarak düzenli olarak yedeklememize rağmen, ilettiğiniz veya siteyi kullanarak gerçekleştirdiğiniz herhangi bir etkinlikle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür verilerin herhangi bir kaybı veya yolsuzluğu için size karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi ve bu tür verilerin bu tür bir kaybı veya yolsuzluğundan kaynaklanan bize karşı herhangi bir eylem hakkından feragat ettiğinizi kabul edersiniz.


 

ELEKTRONİK İLETİŞİM, İŞLEMLER VE İMZALAR

 

Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişim anlamına gelir. Elektronik iletişim almayı kabul edersiniz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve sitede sağladığımız tüm anlaşmaların, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimin yazılı olması için herhangi bir yasal şartı yerine getirdiğini kabul edersiniz. ELEKTRONİK İMZALARIN, SÖZLEŞMELERİN, SİPARİŞLERİN VE DİĞER KAYITLARIN KULLANIMINI VE TARAFIMIZCA VEYA SİTE ARACILIĞIYLA BAŞLATILAN VEYA TAMAMLANAN İŞLEMLERİN BİLDİRİMLERİNİN, POLİTİKALARININ VE KAYITLARININ ELEKTRONİK OLARAK TESLİM EDİLMESİNİ KABUL EDERSİNİZ. Bu vesile ile , elektronik olmayan kayıtların orijinal imzasını veya teslim edilmesini veya tutulmasını gerektiren herhangi bir yargı alanındaki herhangi bir tüzük, yönetmelik, kural, karar veya diğer yasalar uyarınca herhangi bir hak veya gereklilikten feragat edersiniz.


 

KALİFORNİYA KULLANICILARI VE SAKİNLERİ

 

Bizimle herhangi bir şikayet tatmin edici bir şekilde çözülmezse, 1625 North Market Blvd adresindeki Kaliforniya tüketici İşleri Dairesi tüketici Hizmetleri Bölümü şikayet Yardım birimi ile yazılı olarak iletişime geçebilirsiniz., Suite n 112, Sacramento, California 95834 veya telefonla (800) 952-5210 veya (916) 445-1254.

 

ÇEŞİTLİ

 

Bu Kullanım Koşulları ve tarafımızca sitede veya Site ile ilgili olarak yayınlanan herhangi bir politika veya çalışma kuralları, sizinle aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur. Bu Şartların herhangi bir hakkı veya hükmü uygulama ya da icra başarısızlığımız bu tür hakkın ya da koşulun muafiyeti olarak çalıştırmayın. Bu Kullanım Koşulları, yasaların izin verdiği ölçüde geçerlidir. Hak ve yükümlülüklerimizin herhangi birini veya tamamını herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenden kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya eylem başarısızlığından sorumlu değiliz. Bu kullanım koşullarının herhangi bir hükmünün veya bir kısmının yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu hükmün veya bir kısmının bu Kullanım koşullarından ayrılabilir olduğu kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. Bu Kullanım şartlarının veya sitenin kullanımının bir sonucu olarak sizinle aramızda hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya ajans ilişkisi oluşturulmamıştır. Bu kullanım koşullarının, bunları hazırladığınız için bize karşı yorumlanmayacağını kabul edersiniz. Bu Kullanım elektronik form üzerinde olabilecek herhangi bir ve tüm savunma feragat etmektesiniz ve taraflarca imza eksikliği bu Kullanım Koşullarını yürütmek için buraya.


 

BİZE ULAŞIN 

 

Site ile ilgili bir şikayeti çözmek veya sitenin kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen <url> adresinden bizimle iletişime geçin.: 

 

Megalodon Ticaret LLC

6101 Imperata St ne Albuquerque NM 87111

Albuquerque, NM 87111

Birleşik Devletler

Telefon: +1 505 721 62 41

info@megalodontrading.com

 

---------IADE POLİTİKASI-----------------

 

Son güncelleme: 15 Ağustos 2020


 

Satın aldığınız için teşekkür ederiz. Satın alma işleminizden memnun kalacağınızı umuyoruz. Ancak, herhangi bir nedenle satın alma işleminizden tamamen memnun değilseniz, yalnızca mağaza kredisi için bize iade edebilirsiniz. İade politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya bakın.

 

DÖNÜŞLER

 

Tüm iadeler, satın alma tarihinden itibaren yedi (7) GÜN içinde posta ile işaretlenmelidir. Tüm iade öğeler yeni ve kullanılmamış durumda olmalıdır, tüm orijinal etiketleri ve etiketleri ile ekli.

 

İADE SÜRECİ

 

Ürünü iade etmek için lütfen <url> adresinden müşteri hizmetlerine e-posta gönderin. info@megalodontrading.com bir iade izni (RMA) numarası almak için. Bir RMA numarası aldıktan sonra, öğeyi orijinal ambalajına güvenli bir şekilde yerleştirin ve satın alma onayınızı ekleyin ve iadenizi aşağıdaki adrese postayla gönderin:

 

Megalodon Ticaret LLC

Attn: İade

RMA #

6101 Imperata St ne Albuquerque NM 87111

Daire No 2714

Albuquerque, NM 87111

Birleşik Devletler

 

Lütfen tüm iade nakliye ücretlerinden sorumlu olacağınızı unutmayın. İadenizi postalamak için izlenebilir bir yöntem kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

GERİ ÖDEME

 

İadenizi aldıktan ve öğenizin durumunu kontrol ettikten sonra, iadenizi işleme koyacağız. Lütfen iadenizi işlemek için öğenizin alınmasından itibaren en az sekiz (8) gün bekleyin. İadeniz işlendiğinde sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

 

İSTİSNA

 

Aşağıdaki öğeler iade edilemez:

 

● Pro

● Pro+

● Pro Yatırımcı

● Pro + Yatırımcı

● Premium


 

Arızalı veya hasarlı ürünler için, iade veya değişim düzenlemek için lütfen aşağıdaki Müşteri Hizmetleri numarasından bizimle iletişime geçin.

 

Lütfen Dikkat

 

● Tüm iadeler için 30.00 $ stok ücreti tahsil edilecektir.

● Satış öğeleri nihai satış ve iade edilemez.

● Hiçbir koşulda, Megalodon Trading LLC (https://www.defisignals.io/) Pro, Pro+, Pro Yatırımcı, Pro+ Yatırımcı ve Premium hizmetler de dahil olmak üzere sağladığı hizmetler için herhangi bir geri ödeme kabul edecektir.

 

SORULAR

 

Eğer iade politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın :

+15057216241

info@megalodontrading.com
 

--------GİZLİLİK BİLDİRİMİ-------

Son güncelleme: 15 Ağustos 2020 

Megalodon Trading LLC'DEKİ topluluğumuzun bir parçası olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz (“şirket”, “biz”, “biz” veya “bizim”). Kişisel bilgilerinizi ve gizlilik hakkınızı korumayı taahhüt ediyoruz. Bu Gizlilik Bildirimi veya kişisel bilgilerinizle ilgili uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen <url> adresinden bizimle iletişime geçin. bugra@megalodontrading.com.

 

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde http://www.megalodontrading.com ("Web sitesi") ve daha genel olarak, hizmetlerimizi (Web sitesini içeren "hizmetler") kullanarak, kişisel bilgilerinizle bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu gizlilik bildiriminde, size bilgi hakları kullanıyoruz ve buna ilişkin ne varsa topluyoruz, ne mümkün olan en temiz şekilde açıklamak istiyoruz. Umarız çok önemli olduğu için dikkatlice okumak için biraz zaman ayırırsınız. Bu gizlilik bildiriminde kabul etmediğiniz herhangi bir koşul varsa, lütfen hizmetlerimizi hemen kullanmayı bırakın.

 

Bu Gizlilik Bildirimi, Hizmetlerimiz aracılığıyla toplanan tüm bilgiler (yukarıda açıklandığı gibi Web sitemizi de içerir) ve ilgili hizmetler, satış, pazarlama veya etkinlikler için geçerlidir.

 

Topladığımız bilgilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olacağından lütfen bu gizlilik bildirimini dikkatlice okuyun. 

İÇİNDEKİLER

 

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

 

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIRIZ?

 

3. BİLGİLERİNİZ KİMSEYLE PAYLAŞILACAK MI?

 

4. ÇEREZLERİ VE DİĞER İZLEME TEKNOLOJİLERİNİ KULLANIYOR MUYUZ?

 

5. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SAKLARIZ?

 

6. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENDE TUTABİLİRİZ?

 

7. REŞİT OLMAYANLARDAN BİLGİ TOPLUYOR MUYUZ?

 

8. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?

 

9. DO-NOT-TRACK ÖZELLİKLERİ İÇİN KONTROLLER

 

10. KALİFORNİYA SAKİNLERİNİN ÖZEL GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?

 

11. BU BİLDİRİME GÜNCELLEME YAPIYOR MUYUZ?

 

12. BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ? 

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?


 

Bize ifşa ettiğiniz kişisel bilgiler

 

Kısacası, bize sağladığınız bilgileri topluyoruz.

 

Web sitesine kaydolduğunuzda, Web sitesindeki etkinliklere katıldığınızda (örneğin, çevrimiçi forumlarımıza mesaj göndererek veya yarışmalara, yarışmalara veya Ödül çekilişlerine katılarak) veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz.

 

Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve web sitesiyle olan etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürünlere ve özelliklere bağlıdır. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

 

Kişisel Bilgi verdiğiniz. İsimleri, e-posta adreslerini, kullanıcı adlarını, şifreleri, banka/kredi kartı numaralarını, fatura adreslerini, binance api anahtarlarını ve sırlarını, toplam portföy tutarını ve diğer benzer bilgileri topluyoruz.

 

Ödeme Verileri. Ödeme aracı numaranız (kredi kartı numarası gibi) ve ödeme aracınızla ilişkili güvenlik kodu gibi alışveriş yaparsanız ödemenizi işlemek için gerekli verileri toplayabiliriz. Tüm ödeme verileri Stripe tarafından saklanır. Gizlilik bildirimi Linklerini Burada Bulabilirsiniz: https://stripe.com/privacy.

 

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalı ve bu tür kişisel bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bize bildirmelisiniz.

 

Otomatik olarak toplanan bilgiler

 

Kısacası: İnternet Protokolü (IP) adresiniz ve/veya tarayıcı ve cihaz özellikleri gibi bazı bilgiler web sitemizi ziyaret ettiğinizde otomatik olarak toplanır.

 

Web sitesini ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezinirken belirli bilgileri otomatik olarak toplarız. Bu bilgileri (adınız veya iletişim bilgileri gibi) belirli kimliğini ifşa etmez ama cihaz ve kullanım bilgileri, IP adresiniz, tarayıcı ve cihaz özellikleri olarak, Web sitemizin ve diğer teknik bilgileri kullanın. Kim hakkında işletim sistemi, dil tercihi, yönlendiren url adresleri, aygıt adı, ülke, konum bilgileri içerebilir. Bu bilgiler öncelikle Web sitemizin güvenliğini ve çalışmasını sağlamak ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için gereklidir.

 

Birçok işletme gibi, çerezler ve benzeri teknolojiler aracılığıyla da bilgi topluyoruz.  

 

Topladığımız bilgiler şunları içerir:

Günlük ve kullanım verileri. Günlük ve kullanım verileri, web sitemize eriştiğinizde veya kullandığınızda sunucularımızın otomatik olarak topladığı ve günlük dosyalarına kaydettiğimiz hizmetle ilgili tanısal kullanım ve performans bilgileridir. Bizimle etkileşime bağlı olarak, bu veri (örneğin, kullanımı, görüntülenen sayfalar ve dosyalar, (örneğin, sistem etkinliği, hata raporları (bazen "crash dumps" olarak adlandırılır) ve donanım ayarları) olarak kullanın, Özellikler, aygıt olay bilgiyi almak arar ve diğer projelerle ilgili zaman damgaları/tarih gibi) internet sitesinde etkinlik hakkında IP adresi, aygıt bilgisi, tarayıcı türü, ve ayarları ile ilgili bilgiler olabilir günlük.

Cihaz Verileri. Bilgisayarınız, telefonunuz, tabletiniz veya web sitesine erişmek için kullandığınız başka bir cihazla ilgili bilgiler gibi cihaz verilerini topluyoruz. Kullanılan cihaza bağlı olarak, bu cihaz verileri IP adresiniz (veya proxy sunucunuz), cihaz uygulama kimlik numaraları, konum, tarayıcı türü, donanım modeli İnternet servis sağlayıcısı ve/veya mobil operatör, işletim sistemi yapılandırma bilgileri gibi bilgileri içerebilir. 

Verilerin yeri. Cihazınızın konumu hakkında bilgi gibi bilgi verilerini toplarız, bu da hem doğru hem de yanlış olabilir. Ne kadar bilgi topladığımız, Web sitesine erişmek için kullandığınız cihazın ayarlarına bağlıdır. Örneğin, mevcut konumunuzu (IP adresinize göre) bize bildiren coğrafi konum verilerini toplamak için GPS ve diğer teknolojileri kullanabiliriz. Bu bilgilere erişimi reddederek veya cihazınızdaki konum ayarlarınızı devre dışı bırakarak bu bilgileri toplamamıza izin vermeyi devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak unutmayın, eğer çıkmak isterseniz, Hizmetlerin belli özelliklerini kullanmak mümkün olmayabilir.


 

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIRIZ?

 

Kısacası: bilgilerinizi yasal iş çıkarlarına, sizinle olan sözleşmemizin yerine getirilmesine, yasal yükümlülüklerimize uymaya ve/veya onayınıza dayalı amaçlar için işliyoruz.

 

Web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri aşağıda açıklanan çeşitli iş amaçları için kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi bu amaçlar için, yasal iş çıkarlarımıza dayanarak, sizinle bir sözleşme yapmak veya gerçekleştirmek için, sizin onayınızla ve/veya yasal yükümlülüklerimize uymak için işleriz. Aşağıda listelenen her bir hedefin yanında güvendiğimiz belirli işleme alanlarını belirtiyoruz.

 

Topladığımız veya aldığımız bilgileri kullanırız:

 

Hesap oluşturma ve oturum açma işlemini kolaylaştırmak için. Hesabınızı bizimle bir üçüncü taraf hesabına (Google veya Facebook hesabınız gibi) bağlamayı seçerseniz, Sözleşmenin yerine getirilmesi için hesap oluşturma ve oturum açma işlemini kolaylaştırmak için bu üçüncü taraflardan toplamamıza izin verdiğiniz bilgileri kullanırız.

 

Referansları göndermek için. Web sitemizde kişisel bilgiler içerebilecek geri bildirimler yayınlıyoruz. Bir geri bildirim göndermeden önce, adınızı ve geri bildirimin onayını kullanmak için onayınızı alacağız. Eğer güncelleme yapmak isterseniz, ya da açıklamanı sil info@megalodontrading.com lütfen bizimle irtibata geçin ve isminizi, bonservis konum ve iletişim bilgilerini eklemeyi unutmayın.

 

Görüş isteme. Bilgilerinizi geri bildirim istemek ve Web sitemizi kullanımınız hakkında sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz.

 

Kullanıcıdan kullanıcıya iletişimi etkinleştirmek için. Bilgilerinizi, her kullanıcının rızası ile kullanıcı-kullanıcı iletişimini sağlamak için kullanabiliriz.

 

Kullanıcı hesaplarını yönetmek için. Bilgilerinizi, hesabımızı yönetmek ve çalışma düzeninde tutmak amacıyla kullanabiliriz.

 

Size idari bilgi göndermek için. Kişisel bilgilerinizi size ürün, hizmet ve yeni özellik bilgilerini ve/veya şartlar, koşullar ve politikalarımızdaki değişikliklerle ilgili bilgileri göndermek için kullanabiliriz.

 

Hizmetlerimizi korumak için. Bilgilerinizi, Web sitemizi güvenli ve güvenli tutmak için çabalarımızın bir parçası olarak kullanabiliriz (örneğin, sahtekarlığı izlemek ve önlemek için).

 

Şartlarımızı, Koşullarımızı ve politikalarımızı iş amaçları için uygulamak, yasal ve düzenleyici gerekliliklere uymak veya sözleşmemizle bağlantılı olarak.

 

Yasal taleplere cevap vermek ve zararı önlemek. Bir mahkeme celbi veya başka bir yasal talep alırsak, nasıl yanıt vereceğimizi belirlemek için sahip olduğumuz verileri incelememiz gerekebilir.

 

Siparişlerinizi yerine getirin ve yönetin. Bilgilerinizi, Web sitesi aracılığıyla yapılan siparişlerinizi, Ödemelerinizi, iadelerinizi ve değişimlerinizi yerine getirmek ve yönetmek için kullanabiliriz.

 

Ödül çekilişlerini ve yarışmaları yönetin. Bilgilerinizi, yarışmalarımıza katılmaya karar verdiğinizde ödül çekilişlerini ve yarışmaları yönetmek için kullanabiliriz.

 

Hizmet sunumunu kullanıcıya sunmak ve kolaylaştırmak. Bilgilerinizi size istenen hizmeti sunmak için kullanabiliriz.

 

Kullanıcı sorularına cevap vermek / kullanıcılara destek sunmak. Bilgilerinizi, sorularınıza yanıt vermek ve hizmetlerimizi kullanırken karşılaşabileceğiniz olası sorunları çözmek için kullanabiliriz.

 

Size pazarlama ve tanıtım mesajları göndermek için. Biz ve/veya üçüncü taraf pazarlama ortaklarımız, pazarlama tercihlerinize uygunsa, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri pazarlama amaçlarımız için kullanabiliriz. Örneğin, bizimle veya web sitemiz hakkında bilgi edinmeye, pazarlamaya abone olmaya veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçmeye ilgi duyduğumuzda, sizden kişisel bilgiler toplayacağız. Pazarlama e-postalarımızı istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz (aşağıdaki "gizlilik haklarınız nelerdir" bölümüne bakın).

 

Size hedefli reklam sunun. Bilgilerinizi, ilgi alanlarınıza ve/veya konumunuza göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar geliştirmek ve görüntülemek (ve bunu yapan üçüncü taraflarla çalışmak) ve etkinliğini ölçmek için kullanabiliriz.

 

Diğer iş amaçları için. Bilgilerinizi, veri analizi, kullanım eğilimlerini belirleme, promosyon kampanyalarımızın etkinliğini belirleme ve Web sitemizi, ürünlerimizi, pazarlamamızı ve deneyiminizi değerlendirmek ve geliştirmek gibi diğer iş amaçları için kullanabiliriz. Bu bilgileri, bireysel son kullanıcılarla ilişkilendirilmemesi ve kişisel bilgileri içermemesi için toplu ve anonim bir biçimde kullanabilir ve saklayabiliriz. Sizin izniniz olmadan tanımlanabilir kişisel bilgileri kullanmayacağız. 

3. BİLGİLERİNİZ KİMSEYLE PAYLAŞILACAK MI?

 

Kısacası: Bilgileri yalnızca sizin onayınızla, yasalara uymak, size hizmet sunmak, haklarınızı korumak veya iş yükümlülüklerini yerine getirmek için paylaşırız.

 

Sahip olduğumuz verilerinizi aşağıdaki yasal dayanaklara dayanarak işleyebilir veya paylaşabiliriz:

Onay: Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için kullanmak için bize özel onay verdiyseniz, verilerinizi işleyebiliriz.

 

Yasal çıkarlar: Yasal iş çıkarlarımıza ulaşmak için makul bir şekilde gerekli olduğunda verilerinizi işleyebiliriz.

 

Bir Sözleşmenin yerine getirilmesi: Sizinle bir sözleşme imzaladığımızda, kişisel bilgilerinizi sözleşmemizin şartlarını yerine getirmek için işleyebiliriz.

 

Yasal Yükümlülükler: Yasal olarak geçerli yasa, hükümetin istekleri, adli takibat, mahkeme emri veya yasal işlemler, mahkeme kararı veya milli güvenlik veya kolluk gereksinimlerini karşılamak için kamu yetkilileri yanıt dahil olmak üzere bir celp (yanıt olarak uymak için bunu yapmak zorunlu olduğu durumlarda bilgilerinizi açıklayabiliriz.

 

Hayati ilgi alanları: Politikalarımızın Olası ihlalleri, dolandırıcılık şüphesi, herhangi bir kişinin güvenliğine yönelik potansiyel tehditler ve yasadışı faaliyetlerle ilgili durumlar veya dahil olduğumuz davalarda kanıt olarak araştırmak, önlemek veya harekete geçmek için gerekli olduğunu düşündüğümüz durumlarda bilgilerinizi açıklayabiliriz.

Daha spesifik olarak, aşağıdaki durumlarda verilerinizi işlememiz veya kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir:

 

İş Transferleri. Bilgilerinizi herhangi bir birleşme, şirket varlıklarının satışı, finansmanı veya işimizin tamamının veya bir kısmının satın alınması ile bağlantılı olarak veya müzakereler sırasında başka bir şirkete paylaşabilir veya aktarabiliriz.

Diğer Kullanıcılar. Kişisel bilgileri paylaştığınızda (örneğin, Web sitesine yorum, katkı veya başka bir içerik göndererek) veya web sitesinin ortak alanlarıyla başka bir şekilde etkileşimde bulunduğunuzda, bu tür kişisel bilgiler tüm kullanıcılar tarafından görüntülenebilir ve web sitesi dışında sürekli olarak kamuya açık hale getirilebilir. Benzer şekilde, diğer kullanıcılar etkinliğinizin açıklamalarını görüntüleyebilir, web sitemizde sizinle iletişim kurabilir ve profilinizi görüntüleyebilir.


 

4. ÇEREZLERİ VE DİĞER İZLEME TEKNOLOJİLERİNİ KULLANIYOR MUYUZ?

Kısacası: Bilgilerinizi toplamak ve saklamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanabiliriz.

Bilgilere erişmek veya depolamak için çerezleri ve benzer izleme teknolojilerini (web işaretçileri ve pikseller gibi) kullanabiliriz. Bu tür teknolojileri nasıl kullandığımız ve belirli çerezleri nasıl reddedebileceğinizle ilgili özel bilgiler Çerez Bildirimimizde belirtilmiştir.

 

5. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SAKLARIZ?

 

Kısacası: yasalar tarafından aksi belirtilmedikçe, bilgilerinizi bu gizlilik bildiriminde belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece saklarız.

 

Kişisel bilgilerinizi, yasaların (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereklilikler gibi) daha uzun bir saklama süresi gerektirmediği veya izin vermediği sürece, yalnızca bu gizlilik bildiriminde belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu bildirimdeki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi kullanıcı hesabının sona ermesinden altı (6) ay sonra saklamamızı gerektirmeyecektir.

 

Kişisel bilgilerinizi işlemek için devam eden meşru bir iş ihtiyacımız olmadığında, bu tür bilgileri sileceğiz veya anonimleştireceğiz veya bu mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedekleme arşivlerinde saklandığı için), kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolayacağız ve silme mümkün olana kadar daha fazla işlemden izole edeceğiz. 

6. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENDE TUTABİLİRİZ?

 

Kısacası: kişisel bilgilerinizi bir organizasyonel ve teknik güvenlik önlemleri sistemi ile korumayı hedefliyoruz.

 

İşlediğimiz herhangi bir kişisel bilginin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini uyguladık. Ancak, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için önlemler ve çabalarımıza rağmen, Internet ya da bilgi depolama teknolojisi üzerinde hiçbir elektronik iletim %100 güvenli olduğu garanti edilemez, bu nedenle söz ya da korsanları, ya da diğer yetkisiz üçüncü taraf güvenlik bizim yenmek için, ve yanlış, erişim, çalmak, toplamak veya bilgilerinizi değiştirmek mümkün olmayacağını garanti edemeyiz. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da, kişisel bilgilerin web sitemize ve web sitemizden aktarılması kendi sorumluluğunuzdadır. Web sitesine yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz. 

7. REŞİT OLMAYANLARDAN BİLGİ TOPLUYOR MUYUZ?

 

Kısacası, 18 yaşın altındaki çocuklardan kasıtlı olarak veri toplamaz veya satmayız.

 

18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri talep etmiyoruz veya pazarlamıyoruz. En az 18 olduğunu ya da Web sitesinin bu tür küçük bağımlı kullanımı için böyle küçük ve rıza veli veya bu Web sitesini kullanarak, temsil ediyorsun. 18 yaşından küçük kullanıcılardan kişisel bilgilerin toplandığını öğrenirsek, hesabı devre dışı bırakır ve bu tür verileri kayıtlarımızdan derhal silmek için makul önlemler alırız. 18 yaşın altındaki çocuklardan topladığımız herhangi bir veriyi fark ederseniz, lütfen <url> adresinden bizimle iletişime geçin. info@megalodontrading.com. 

8. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?

 

Kısacası, Avrupa Ekonomik Bölgesi gibi bazı bölgelerde, kişisel bilgilerinize daha fazla erişmenizi ve bunları kontrol etmenizi sağlayan haklara sahipsiniz. Gözden Geçirme, değiştirme veya herhangi bir zamanda hesabınızı iptal edebilirsiniz.

 

Bazı bölgelerde (Avrupa Ekonomik Bölgesi gibi), geçerli veri koruma yasaları uyarınca belirli haklara sahipsiniz. Bunlar, (i) kişisel bilgilerinizin erişim talep etme ve bir kopyasını alma, (ii) düzeltme veya silme talep etme; (iii) kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlama; ve (iv) varsa, veri taşınabilirliği hakkını içerebilir. Bazı durumlarda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkına da sahip olabilirsiniz. Böyle bir istekte bulunmak için lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanın. Herhangi bir talep üzerine geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak değerlendireceğiz ve hareket edeceğiz.

 

Kişisel bilgilerinizi işlemek için onayınıza güveniyorsak, onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte, bunun, geri çekilmeden önce işlemin yasallığını etkilemeyeceğini ve kişisel bilgilerinizin Rıza dışındaki yasal işlem gerekçelerine dayanarak işlenmesini etkilemeyeceğini lütfen unutmayın.

 

Avrupa Ekonomik Bölgesi'nde ikamet ediyorsanız ve kişisel bilgilerinizi yasadışı olarak işlediğimizi düşünüyorsanız, yerel veri koruma denetim otoritesine de şikayet etme hakkınız vardır. İletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

 

İsviçre'de ikamet ediyorsanız, veri koruma yetkililerinin iletişim bilgileri burada mevcuttur: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html.


 

Gizlilik haklarınız hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz info@megalodontrading.com.


 

Hesap Bilgileri

Hesabınızı gözden geçirmek ya da hesap bilgilerini değiştirmek veya sona erdirmek gibi istediğiniz zaman isterseniz arayabilirsiniz :

 

    ■ Hesap ayarlarınıza giriş yapın ve kullanıcı hesabınızı güncelleyin . 

 

    ■ Sağlanan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın.

 

Hesabınızı feshetme isteğiniz üzerine, hesabınızı ve bilgilerinizi aktif veritabanlarımızdan devre dışı bırakacak veya sileceğiz. Bununla birlikte, sahtekarlığı önlemek, sorunları gidermek, herhangi bir soruşturmaya yardımcı olmak, kullanım şartlarımızı uygulamak ve/veya geçerli yasal gerekliliklere uymak için bazı bilgileri dosyalarımızda saklayabiliriz.

 

Çerezler ve benzeri teknolojiler: çoğu Web tarayıcısı varsayılan olarak çerezleri kabul edecek şekilde ayarlanmıştır. Tercih ederseniz, genellikle tarayıcınızı çerezleri kaldıracak ve çerezleri reddedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Çerezleri kaldırmayı veya reddetmeyi seçerseniz, bu web sitemizin belirli özelliklerini veya hizmetlerini etkileyebilir. Web sitemizdeki reklam verenler tarafından ilgi alanına dayalı reklamlardan vazgeçmek için web sitemizi ziyaret edin http://www.aboutads.info/choices/.

 

E-posta pazarlamasını devre dışı bırakma: gönderdiğimiz e-postalardaki abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak veya aşağıda verilen ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman pazarlama e-posta listemizden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Daha sonra pazarlama e – posta listesinden kaldırılacaksınız-ancak, örneğin, hesabınızın yönetimi ve kullanımı için gerekli olan hizmetle ilgili e-postaları göndermek, hizmet isteklerine yanıt vermek veya diğer pazarlama dışı amaçlar için sizinle iletişim kurabiliriz. Aksi takdirde devre dışı bırakmak için şunları yapabilirsiniz:

 

    ■ Hesap ayarlarınıza erişin ve tercihlerinizi güncelleyin.

 

    ■ Sağlanan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın.

 

    ■ Hesap ayarlarınıza erişin ve tercihlerinizi güncelleyin. 

9. DO-NOT-TRACK ÖZELLİKLERİ İÇİN KONTROLLER

 

Çoğu web tarayıcısı ve bazı mobil işletim sistemleri ve mobil uygulamalar, çevrimiçi tarama etkinliklerinizle ilgili verilerin izlenmemesi ve toplanmaması için gizlilik tercihinizi işaret etmek için etkinleştirebileceğiniz bir Do-not-Track (“DNT”) özelliği veya ayarı içerir. Bu aşamada, DNT sinyallerini tanımak ve uygulamak için tek bir teknoloji standardı kesinleştirilmemiştir. Bu nedenle, şu anda DNT tarayıcı sinyallerine veya çevrimiçi olarak izlenmemek için seçiminizi otomatik olarak ileten başka bir mekanizmaya yanıt vermiyoruz. Gelecekte takip etmemiz gereken bir çevrimiçi izleme standardı kabul edilirse, bu gizlilik bildiriminin gözden geçirilmiş bir sürümünde bu uygulama hakkında sizi bilgilendireceğiz.

 

10. KALİFORNİYA SAKİNLERİNİN ÖZEL GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?

 

Kısacası: Evet, Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız, kişisel bilgilerinize erişim konusunda belirli haklar verilir.

 

1798.83 California Medeni Kanunu Bölüm, aynı zamanda “Işık” Kanun olarak bilinen, istemek ve bizden edinmek California ikamet eden kullanıcılarımızın verir, bir kez şarj bir yıl ücretsiz, (varsa) üçüncü kişilerle doğrudan pazarlama amaçlı ve hemen önceki takvim yılında kişisel bilgiler paylaştık bütün üçüncü şahıslar, adları ve adresleri için açıklanması kişisel bilgilerin kategorileri hakkında bilgi. Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız ve böyle bir talepte bulunmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak isteğinizi bize yazılı olarak gönderin.

 

18 yaşın altındaysanız, Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız ve Web sitesinde kayıtlı bir hesabınız varsa, web sitesinde herkese açık olarak yayınladığınız istenmeyen verilerin kaldırılmasını talep etme hakkına sahipsiniz. Bu tür verilerin kaldırılmasını talep etmek için lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin ve hesabınızla ilişkili e-posta adresini ve Kaliforniya'da ikamet ettiğiniz bir ifadeyi ekleyin. Verilerin web sitesinde kamuya açıklanmadığından emin olacağız, ancak verilerin tüm sistemlerimizden tamamen veya kapsamlı bir şekilde kaldırılamayacağını lütfen unutmayın (örn. yedeklemeler, vb.).  


 

CCPA Gizlilik Bildirimi

Kaliforniya Yönetmelikleri Kanunu bir "ikamet" olarak tanımlar:

 

(1) geçici veya geçici bir amaç dışında Kaliforniya eyaletinde olan her birey ve

 

(2) geçici veya geçici bir amaç için Kaliforniya Eyaleti dışında olan Kaliforniya eyaletinde ikamet eden her birey

 

Diğer tüm bireyler "yerleşik olmayanlar" olarak tanımlanır."

 

Bu "ikamet" tanımı sizin için geçerliyse, kişisel bilgilerinizle ilgili belirli hak ve yükümlülükler geçerlidir.

 

Hangi kişisel bilgi kategorilerini topluyoruz?

 

Son on iki (12) ay içinde aşağıdaki kişisel bilgi kategorilerini topladık:

 

Toplanan Kategori Örnekleri

A. Gerçek ad, takma ad, posta adresi, telefon veya mobil iletişim numarası, benzersiz kişisel tanımlayıcı, çevrimiçi tanımlayıcı, İnternet Protokolü adresi, e-posta adresi ve hesap adı gibi tanımlayıcılar iletişim bilgileri

 

EVET

 

B. Kaliforniya müşteri kayıtları tüzüğünde listelenen kişisel bilgi kategorileri isim, iletişim bilgileri, eğitim, istihdam, istihdam geçmişi ve finansal bilgiler

 

EVET

 

C. Kaliforniya veya federal yasaya göre korunan sınıflandırma özellikleri cinsiyet ve Doğum tarihi

 

EVET

 

D. Ticari bilgiler işlem bilgileri, satın alma geçmişi, finansal detaylar ve ödeme bilgileri

 

EVET

 

E. Biyometrik bilgi parmak izleri ve ses izleri

HAYIR

 

F. İnternet veya diğer benzer ağ etkinliği tarama geçmişi, arama geçmişi, çevrimiçi davranış, ilgi verileri ve diğer web sitelerimiz, uygulamalarımız, sistemlerimiz ve reklamlarımızla etkileşimler

 

EVET

 

G. Coğrafi konum veri cihazı konumu

 

EVET

 

H. İş faaliyetlerimizle bağlantılı olarak oluşturulan ses, elektronik, görsel, termal, koku alma veya benzeri bilgi görüntüleri ve ses, video veya çağrı kayıtları

 

HAYIR

 

I. Profesyonel veya istihdamla ilgili bilgiler iş iletişim bilgileri iş düzeyinde hizmetlerimizi sunmak için, iş unvanı, iş geçmişi ve mesleki nitelikler bizimle bir iş başvurusunda bulunursanız

 

HAYIR

 

J. Eğitim bilgileri öğrenci kayıtları ve dizin bilgileri

 

HAYIR

 

K. Çıkarımlar diğer kişisel bilgilerden elde edilir çıkarımlar, örneğin bir kişinin tercihleri ve özellikleri hakkında bir profil veya özet oluşturmak için yukarıda listelenen toplanan kişisel bilgilerden elde edilen çıkarımlar

 

EVET

 

Ayrıca, bu kategorilerin dışındaki diğer kişisel bilgileri, bizimle kişisel olarak, çevrimiçi olarak veya telefon veya posta yoluyla etkileşimde bulunduğunuz durumlarda da toplayabiliriz.:

 

Müşteri Destek kanallarımız aracılığıyla yardım alma

 

Müşteri anketlerine veya yarışmalara katılım; ve

 

Hizmetlerimizin sunumunda kolaylaştırma ve sorularınıza cevap verme

 

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanır ve paylaşırız?


 

Veri toplama ve paylaşma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi bu gizlilik bildiriminde bulunabilir.

 

E-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz info@megalodontrading.com veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak.

 

Devre dışı bırakma hakkınızı kullanmak için yetkili bir temsilci kullanıyorsanız, yetkili temsilci sizin adınıza geçerli bir şekilde hareket etme yetkisine sahip olduğuna dair kanıt sunmazsa, talebi reddedebiliriz.

 

Bilgileriniz başka biriyle paylaşılacak mı?

 

Kişisel bilgilerinizi, bizimle her servis sağlayıcı arasındaki yazılı bir sözleşme uyarınca servis sağlayıcılarımıza açıklayabiliriz. Her servis sağlayıcı, bilgileri bizim adımıza işleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

 

Kişisel bilgilerinizi, teknolojik geliştirme ve gösteri için dahili araştırma yapmak gibi kendi iş amaçlarımız için kullanabiliriz. Bu, kişisel verilerinizin "satılması" olarak kabul edilmez.

 

Megalodon Trading LLC, önceki on iki (12) ay içinde herhangi bir kişisel bilgiyi ticari veya ticari amaçla üçüncü taraflara ifşa etmedi veya satmadı. Megalodon Trading LLC, gelecekte web sitesi ziyaretçilerine, kullanıcılara ve diğer tüketicilere ait kişisel bilgileri satmayacaktır.

 

Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız

 

Verilerin silinmesini talep etme hakkı - Silme talebi

 

Kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi silmemizi isterseniz, başka bir tüketicinin ifade özgürlüğü hakkının kullanılması gibi (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kanun tarafından sağlanan bazı istisnalara tabi olarak talebinize saygı duyacak ve kişisel bilgilerinizi sileceğiz. , yasal bir zorunluluktan veya yasa dışı faaliyetlere karşı koruma sağlamak için gerekli olabilecek herhangi bir işlemden kaynaklanan uyumluluk gereksinimlerimiz.

 

Bilgilendirme hakkı - Bilme talebi

 

Koşullara bağlı olarak, bilmeye hakkınız vardır:

kişisel bilgilerinizi toplamamız ve kullanıp kullanmadığımız;

 

topladığımız kişisel bilgi kategorileri;

 

toplanan kişisel bilgilerin kullanıldığı amaçlar;

kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satıp satmadığımız;

 

bir ticari amaçla sattığımız veya ifşa ettiğimiz kişisel bilgi kategorileri;

 

kişisel bilgilerin bir ticari amaçla satıldığı veya ifşa edildiği üçüncü şahısların kategorileri; ve

kişisel bilgileri toplamak veya satmak için iş veya ticari amaç.

 

Yürürlükteki yasalara uygun olarak, bir tüketici talebine yanıt olarak kimliği belirsiz olan tüketici bilgilerini sağlamak veya silmek veya bir tüketici talebini doğrulamak için bireysel verileri yeniden tanımlamak zorunda değiliz.

 

Bir tüketicinin Gizlilik haklarının kullanımı için ayrımcılık yapmama hakkı

 

Gizlilik haklarınızı kullanırsanız size karşı ayrımcılık yapmayacağız.

 

Doğrulama süreci

 

İsteğinizi aldıktan sonra, sistemimizde bu bilgilere sahip olduğumuz kişiyle aynı kişi olduğunuzu belirlemek için kimliğinizi doğrulamamız gerekecektir. Bu doğrulama çalışmaları, daha önce bize sağladığınız bilgilerle eşleştirebilmemiz için sizden bilgi vermenizi istememizi gerektirir. Örneğin, gönderdiğiniz isteğin türüne bağlı olarak, sağladığınız bilgileri zaten dosyamızda bulunan bilgilerle eşleştirebilmemiz için sizden belirli bilgileri vermenizi isteyebilir veya bir iletişim yöntemi aracılığıyla sizinle iletişime geçebiliriz (örn. telefon veya e-posta) daha önce bize sağladığınız. Koşullar tarafından dikte edilen diğer doğrulama yöntemlerini de kullanabiliriz.

 

İsteğinizde sağlanan kişisel bilgileri yalnızca kimliğinizi doğrulamak veya isteği yapmak için yetki vermek için kullanacağız. Mümkün olduğu ölçüde, doğrulama amacıyla sizden ek bilgi istemekten kaçınacağız. Bununla birlikte, kimliğinizi daha önce tarafımızdan tutulan bilgilerden doğrulayamazsak, kimliğinizi doğrulamak ve güvenlik veya sahtekarlığı önlemek amacıyla ek bilgi sağlamanızı talep edebiliriz. Size doğrulama biter bitmez böyle ayrıca verdiğiniz bilgiler silinecektir.

 

Diğer gizlilik hakları

Kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz edebilirsiniz

 

Yanlış veya artık alakalı değilse kişisel verilerinizin düzeltilmesini talep edebilir veya verilerin işlenmesini kısıtlamayı isteyebilirsiniz

 

CCPA altında sizin adınıza bir talepte bulunmak için yetkili bir temsilci atayabilirsiniz. Yetkili bir temsilcinin, CCPA uyarınca sizin adınıza geçerli bir şekilde hareket etme yetkisine sahip olduğuna dair kanıt sunmayan bir talebi reddedebiliriz.

Kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslara gelecekte satışından vazgeçme talebinde bulunabilirsiniz. Çıkma talebini aldıktan sonra, talep üzerine mümkün olan en kısa sürede, ancak talebin sunulduğu tarihten itibaren en geç 15 gün içinde harekete geçeceğiz.

Bu hakları kullanmak için <url> adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@megalodontrading.com veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak. Verilerinizi nasıl ele aldığımıza dair bir şikayetiniz varsa, sizden haber almak isteriz.

 

Finansal Teşvikler

 

"Finansal teşvik", kişisel bilgilerin açıklanması, silinmesi veya satışı için tüketicilere tazminat olarak yapılan ödemeler de dahil olmak üzere bir program, fayda veya diğer teklifler anlamına gelir.

 

Kanunda, mali teşvikler ve fiyat ya da hizmet fark verir 

Bir işletme, finansal teşvik veya fiyat veya hizmet farkını sunmak için temel oluşturan tüketici verilerinin değerinin iyi niyetli bir tahminini hesaplamıştır ve

 

işletmenin tüketici verilerinin değerini hesaplamak için kullandığı yöntemin bir açıklaması varsa.

Satış veya tüketicinin kişisel bilgilerinin saklanması karşılığında bir finansal teşvik (örneğin fiyat veya hizmet farkı) sunmaya karar verebiliriz.

 

Bir finansal teşvik sunmaya karar verirsek, bu tür bir finansal teşvik hakkında sizi bilgilendireceğiz ve fiyat farkını ve finansal teşvik veya fiyat veya hizmet farkından kaynaklanan kişisel bilgi kategorileri de dahil olmak üzere finansal teşvik veya hizmet fiyat farkının maddi koşullarını açıklayacağız.

 

Finansal teşviğe katılmaya karar verirseniz, <url> adresinden bize e-posta göndererek istediğiniz zaman finansal teşvikten vazgeçebilirsiniz. info@megalodontrading.com veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak.
 

11. BU BİLDİRİME GÜNCELLEME YAPIYOR MUYUZ?

 

Kısacası: Evet, ilgili yasalara uygun kalmak için bu bildirimi gerektiği gibi güncelleyeceğiz.

 

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenmiş sürüm güncellenmiş bir” gözden geçirilmiş " tarihle belirtilecek ve güncellenmiş sürüm erişilebilir olduğu anda yürürlüğe girecektir. Bu gizlilik bildiriminde önemli değişiklikler yaparsak, bu tür değişikliklerin bir bildirimini belirgin bir şekilde yayınlayarak veya doğrudan size bir bildirim göndererek sizi bilgilendirebiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu gizlilik bildirimini sık sık gözden geçirmenizi öneririz. 

12. BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZİMLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?

 

Bu bildirim hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz info@megalodontrading.com veya posta yoluyla:

 

Megalodon Ticaret LLC 

6101 Imperata St ne Albuquerque NM 87111

Albuquerque, NM 87111

Birleşik Devletler


 

SİZDEN TOPLADIĞIMIZ VERİLERİ NASIL GÖZDEN GEÇİREBİLİR, GÜNCELLEYEBİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ?

 

Ülkenizin geçerli yasalarına dayanarak, sizden topladığımız kişisel bilgilere erişim talep etme, bu Bilgileri değiştirme veya bazı durumlarda silme hakkına sahip olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi gözden geçirmek, güncellemek veya silmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin https://trade.defisignals.io/. Biz 30 gün içinde isteğinize cevap vereceğiz.

 

----------FERAGATNAME----------------

Son güncelleme: 15 Ağustos 2020

 

WEBSITE FERAGATNAMESİ

Megalodon Trading LLC ("biz", "biz" veya "bizim") tarafından http://www.megalodontrading.com ("Site") tarafından sağlanan bilgiler yalnızca genel bilgi amaçlıdır. Sitedeki tüm bilgiler iyi niyetle sağlanmıştır, ancak Sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, yeterliliği, geçerliliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni herhangi bir beyan veya garanti vermiyoruz. HİÇBİR KOŞUL ALTINDA, SİTENİN KULLANILMASINDAN YA DA SİTEDE SAĞLANAN BİLGİLERE BAĞIMIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARAR İÇİN SİZE KARŞI HERHANGİ BİR SORUMLULUĞUMUZ OLMAYACAKTIR. SİTEYİ KULLANIMINIZ VE SİTEDEKİ HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENİNİZİN RİSKİ YALNIZCA SİZE AİTTİR.


 

HARİCİ BAĞLANTILAR SORUMLULUK REDDİ

Site, üçüncü şahıslara ait olan veya üçüncü şahıslardan gelen diğer web sitelerine veya içeriğe bağlantılar veya banner veya diğer reklamlardaki web sitelerine ve özelliklere bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla size gönderilebilir). Bu tür harici bağlantılar tarafımızdan doğruluk, yeterlilik, geçerlilik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya eksiksizlik açısından araştırılmaz, izlenmez veya kontrol edilmez. ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ TARAFINDAN SAĞLANAN BİLGİLERİN, SİTE VEYA HERHANGİ BİR WEB SİTESİ YA DA BAŞKA BİR REKLAMDA BAĞLANTILI OLAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN DOĞRULUĞU VEYA GÜVENİLİRLİĞİNE İLİŞKİN GARANTİ, ONAY, GARANTİ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. SİZİN VE ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN ÜÇÜNCÜ TARAF SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNDEN BİR TARAF OLMAYACAĞIZ VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAĞIZ.

 

PROFESYONEL SORUMLULUK REDDİ

Site, finansal danışman tavsiyesi içeremez ve içermez. Mali müşavir bilgileri, yalnızca genel bilgilendirme ve eğitim amaçlı verilmiştir ve profesyonel tavsiye yerine geçmez. Buna göre, bu tür bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapmadan önce, uygun profesyonellere danışmanızı öneririz. Herhangi bir mali danışman tavsiyesi sağlamıyoruz. BU SİTEDE BULUNAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN KULLANIMI VEYA GÜVENİLİRLİĞİ YALNIZCA KENDİ RİSKİNİZDİR.


 

GÖRÜŞ REDDİ

 

Site, ürünlerimizin ve / veya hizmetlerimizin kullanıcılarının referanslarını içerebilir. Bu referanslar, bu tür kullanıcıların gerçek yaşam deneyimlerini ve görüşlerini yansıtır. Ancak deneyimler söz konusu belirli kullanıcılara özeldir ve ürünlerimizin ve / veya hizmetlerimizin tüm kullanıcılarını temsil etmesi gerekmeyebilir. Tüm kullanıcıların aynı deneyimleri yaşayacağını iddia etmiyoruz ve varsaymamalısınız. BİREYSEL SONUÇLARINIZ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

 

Sitede yer alan referanslar metin, ses ve / veya video gibi çeşitli şekillerde sunulur ve yayınlanmadan önce tarafımızca incelenir. Dilbilgisi veya yazım hatalarının düzeltilmesi dışında, kullanıcılar tarafından verilen şekliyle Sitede aynen görünürler. Tam tanıklığın genel halkla ilgili olmayan gereksiz bilgiler içerdiği durumlarda, kısalık adına bazı tanıklıklar kısaltılmış olabilir.

 

Referanslarda yer alan görüşler ve görüşler yalnızca bireysel kullanıcıya aittir ve görüş ve düşüncelerimizi yansıtmaz. Referans veren kullanıcılarla bir bağlantımız yoktur ve kullanıcılara referansları için ödeme yapılmaz veya başka bir şekilde tazmin edilmez.

 

Copyright © 2018 MEGALODON TRADING